Extra Band  a  Kreyson Memorial /On Tour 2020 /

Extra Band se vrací plnou parou na českou scénu a připravuje program na tour zima 2019 a celý rok 2020 společné koncerty se skupinou KREYSON  Memorial. Pořadatelé si mohou objednat vystoupení obou skupin jako zvýhodněný balíček.

Bližší informace:

email: info@brekotfilm.cz

tel: 777835449

Kreyson Memorial

Kapela Kreyson Memorial vydala nové CD Strážci plamenů a podpořila jej dvěma videoklipy.

Zakládající členové legendární kapely Kreyson bubeník Robert Vondrovic, kytarista Daniel Krob a kytarista Radek Kroc, připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2019 nový autorský 1:30 min dlouhý koncertní program Strážci plamenů

Kreyson

Kapela Kreyson Memorial vznikla v roce 2016 a v sezóně 2017 to bylo právě 25. let kdy naposledy živě zazněl koncertní program k desce Anděl na útěku (1990) . Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr „Doldy“ Dolének a basista Petr Formánek . Program složený z písní vydaných na albu Anděl na útěku byl tak pro dlouholeté fanoušky připomínkou starých časů, těm mladým pak představil tvorbu kapely v době, kdy prožívala období své velké slávy.

logo navíc kapela

Kapela Extra Band působící na české a zahraniční scéně od roku 1982.

Extra Band_2

Skladby skupiny můžete slyšet v rádiu u nás i v zahraničí. Extra Band se stal  skupinou měsíce v hitparádě na TV REBEL s videoklipem z nové deseky “WHO WE ARE” a titulní skladbou Seductive Nights.

Extra Band koncertuje v sestavě: Petr Kotora, Miroslav Cába a Karel Babka.

Skupina hraje dvouhodinový autorský koncertní program s pyrotechnickou a světelnou show.

Extra Band_live